BKY

Görmedim Duymadım Gülüyorum

Hayat o kadar gelgeç ki, Bir kelebeğinki kadar bile etmez! Oysa her hali güzel tebessümün… Bu kitapta, hayata dair hafif, yarım, eğik gülümseten ayrıntılar bulacaksınız. Hiç bir iddiam yoktur bilene… E, bu kitap ne için? Sıkıldığınız yerde işaretleyin, işaretli yerden kesin. Yeter ki yüzdeki tebessüme fırfırlı bir astar olsun…

Çıfıt Çarşısı Konuşmasından / 2019

Kardeşinin salını karşıya geçirmesine yardım et,

Göreceksin ki sende karşıdasın. Hint Atasözü

İlkleri başarmak zordur… Kabul, kolay olmadı. Lakin kim kimin imtihanı, kim kimin mükâfatı bilemezsin! Ve dolayısıyla insanlara, hayvanlara, bitkilere, dağa taşa tüm yaratılmışlara “fayda” olmalı nihai hedefin… Ve ben sabahları “olabilir”in kokusunu severim.

“Tebessüm Engel Tanımaz”

sloganıyla çıktığımız yolda kitabımızı, görme engelli okurlarımız için seslendirdik. Sessiz tebessümler için de… Buuu elinizde görmüş olduğunuz kitaaap, işitme engelli yetişkinler için işaret diline çevrilmiş dünyadaki ilk ve tek engelsiz kitap.

Beylik laflar, lafügüzaflar, cüsseli lakırtılar etmeden özetle derim ki; tüm hayatın ve dahi kitapların “engelsiz” olması dileğiyle keyifli okumalar. Aramıza hoş geldiniz!